SMV Invest
V realizaci

REZIDENCE DOLNOMĚCHOLUPSKÁ O PROJEKTU

V realizaci

VILADŮM PANORAMA ÚVALY O PROJEKTU

V přípravě

PANSKÁ ZAHRADA KLADNO O PROJEKTU

V přípravě

VILAPARK ÚVALY ZÁLESÍ O PROJEKTU

O NÁS

SMV INVEST a.s. je česká společnost se sídlem a působností v České republice, která se od svého založení soustředí na vyhledávání zajímavých nemovitostních celků, pozemků určených k výstavbě, a to zejména v Praze a jejím blízkém okolí. 

Využíváme bohaté zkušenosti managementu z oblasti revitalizace bytových domů, správy a identifikace nemovitostí, cenných papírů a investování. V realitní oblasti čerpáme z více než 30 leté zkušenosti.

V kombinaci s kvalitním právním a daňovým zázemím disponujeme všemi potřebnými atributy k dosahování atraktivního výnosu. Na prvním místě je pro nás transparentnost a férový přístup k našim obchodním a finančním partnerům.

Budujeme pevné dlouhodobé partnerské vazby, které tvoří zdravý základ našeho podnikání. V rekordně krátké době se společnosti podařilo vybudovat nemovitostní portfolio o  celkové hodnotě 1,85 miliardy Kč.

PETR MAREŠ PETR MAREŠ člen představenstva

JAN SMÍLEK JAN SMÍLEK člen představenstva

Ing. KAREL ŘEZNÍČEK Ing. KAREL ŘEZNÍČEK předseda dozorčí rady

FRANTIŠEK VÁGNER FRANTIŠEK VÁGNER ředitel akvizic

MATĚJ PŘÍHONSKÝ MATĚJ PŘÍHONSKÝ ředitel marketingu

Ing. ONDŘEJ SEMERA Ing. ONDŘEJ SEMERA ředitel obchodu

Ing. MIROSLAV KAPOUN Ing. MIROSLAV KAPOUN ředitel investiční výstavby

PETR MAREŠ

Petr

člen představenstva

Spoluzakladatel skupiny SMV INVEST. Mozek celé skupiny a člověk bez kterého by firma nemohla ani fungovat. Mezi jeho hlavní úkoly patří určování obchodní strategie a řízení finančních zdrojů.

 

Petr je rodákem z Prahy. První firmu založil s kamarádem, když mu bylo 18 let. Má zkušenosti mimo jiné z oblasti maloobchodu i gastronomie. Vyzkoušel si celou řadu podnikatelských záměrů a podařilo se mu vybudovat stabilní byznys v oblasti prodeje zahradní techniky.

 

Je otcem dcery Terezky a mezi jeho záliby patří bojové sporty, yachting a dobré jídlo.

 

mares@smvinvest.cz
JAN SMÍLEK

Jan

člen představenstva

Spoluzakladatel skupiny SMV INVEST. Jeho hlavními úkoly jsou vedení a řízení týmu, vytváření obchodních příležitostí a udržování vztahů s nejvýznamějšími klienty.

 

Jan se narodil v Karlových Varech. Jeho profesní život je protkán celou řadou zkušeností. Historicky se podílel na revitalizacích panelových domů a úspěšně podnikal v oboru investičního poradenství. Později dokonce vedl obchodní tým a určoval obchodní strategii u renomovaného obchodníka s cennými papíry.

 

Je otcem 4 dětí a mezi jeho záliby patří hudba a horská cyklistika. Byl zakladatelem a členem hudební skupiny Bow Wave.

smilek@smvinvest.cz
Ing. KAREL ŘEZNÍČEK

Karel

předseda dozorční rady

 

Nejzkušenější člen týmu SMV INVEST. Jeho rolí ve společnosti je primárně kontrola a dohled nad všemi projekčními a stavebními návrhy.

 

Karel je původem z Pardubic. Již v roce 1991 založil společnost PPP spol s.r.o., která se stala jednou z nejvýznamějších projekčních firem v České republice. Společnost se primárně specializuje na projekční práce v projektech pozemního stavitelství jako jsou bytové domy, rezidenční čtvrti a administrativní budovy.

 

V současné době nejvíce času tráví na golfových greenech a řadí se mezi znalce Prosseca.

info@smvinvest.cz
FRANTIŠEK VÁGNER

František

ředitel akvizic

Spoluzakladatel skupiny SMV INVEST. František je, jak s oblibou říká, Jihočech. Jeho rolí je vyhledávat vhodné akviziční příležitosti pro výstavbu a rekonstrukce. 

 

Po revoluci začal podnikat. Řadu let se zabýval identifikací a správou nemovitostí pro Pozemkový fond ČR. Podílel se na obchodním řízením několika renomovaných realitních kanceláří. Revitalizoval bytové celky se zaměřením na výměnu tepelného zdroje odpojením od CZT. V bytových privatizacích a developmentu se pohybuje více než 25 let.

 

Mezi jeho záliby patří kutilství, pěstování a výroba vína. Rád si vyrazí do přírody svým terenním vozem.

vagner@smvinvest.cz
MATĚJ PŘÍHONSKÝ

Matěj

ředitel marketingu

Nejmladší člen týmu SMV INVEST. Na starosti má primárně akvizici nových investičních partnerů a marketing.

 

Matěj je původem z Prahy. Pomáhá zajišťovat financování projektů, komunikuje s bankovními institucemi i koncovými zákazníky. Mezi jeho profesní zkušenosti patří zejména obchodování s cennými papíry na kapitálových trzích, zprostředkování prodeje nemovitostí a organizace sportovních turnajů. 

 

Většinu svého mládí zasvětil sportovní kariéře v ledním hokeji a sport je jeho koníčkem dodnes. Momentálně se nejvíce věnuje hokeji, fotbalu a cyklistice.

prihonsky@smvinvest.cz
Ing. ONDŘEJ SEMERA

Ondřej

ředitel obchodu

Investiční specialista a zkušený manažer. Spolu se svým týmem zajišťuje financování developerských projektů SMV Invest.

 

Ondřej je pražským rodákem. V minulosti například řídil obchod a business development u renomovaného obchodníka s cennými papíry. Oboru financí a vedení různorodých obchodních týmů se věnuje již 10 let.

 

Je vášnivým cestovatelem po českých luzích a hájích i exotických destinacích. Rád vaří, a to zejména asijskou a italskou kuchyni. Věnuje se raketovým sportům, cyklistice, turistice a golfu.

semera@smvinvest.cz
Ing. MIROSLAV KAPOUN

Miroslav

manažer investiční výstavby

Jeho primární specializací je technické a cenové poradenství a dozorování staveb. Mezi jeho úkoly patří technicko-ekonomické hodnocení akvizičních příležitostí, koordinace projektových prací a řízení výstavby.

 

Miroslav je původem ze Sokolova. Vystudoval stavební fakultu ČVUT v Praze. Již při studiu pracoval v mezinárodní stavební a developerské firmě, kde spolupracoval na projektech v České republice i v zahraničí. Po získání praxe zakládá v roce 2008 vlastní společnost zabývající se pozemním stavitelstvím.

 

Mezi jeho záliby lze řadit lyžování, fotbal a bojové sporty. Příležitostně rád přivoní ke sklence kvalitního rumu.

kapoun@smvinvest.cz

PROČ SMV INVEST?

Lukáš Hejlík Vám vysvětlí proč spolupracovat s SMV INVEST a taky se dozvíte, jak to v naší společnosti chodí.
Pusťte si video a zažijte náš běžný pracovní den s námi.

Play video

KONTAKTUJTE NÁS

OZVEME SE OBRATEM ZPĚT

*
*
*
*
* Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů pro účely další komunikace.